Kullanıcı adımı hatırla


Müşteri Hizmetleri
0 212 483 74 36
0 212 483 74 37
DiyalizNet Hakkında

Firmamız 2007 senesinden beri sağlık bilgi sistemleri için bilişim teknolojileri sektöründe uygulamalar geliştirmektedir.Diyaliz merkezlerine özel Diyaliznet Klinik Bilgi Sistemi diyaliz programı ve TRDS(Türk Renal Data Sistemi) istatistik yazılımlarını geliştirmiş ve bu hizmetlerini devam ettirmektedir.

Güvenli mimari ve kodlama teknikleri ile yazılmış olan yazılımlarımız internet teknolojisinin dayanılmaz gücü ile kurulum ve donanım maliyetleri gerektirmeyen ve çok kullanıcılı sistemlerdir. Hızla gelişen bilgi ve iletişim teknolojilerine ayak uydurarak, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile proaktif, kullanıcı dostu, akıllı ama aynı zamanda ekonomik çözümleri müşterilerimize sunmaktır.

DiyalizNet, geniş kullanıcı kitlesiyle kendini kanıtlamış, Türkiye’nin hemen hemen tüm şehirlerinde diyaliz merkezleri tarafından kullanılan bir klinik bilgi sistemidir. SGK Medula faturalandırma işlemlerinin yanı sıra hasta tıbbi süreç takibi, CRM gibi modülleride içermektedir. Diyaliznet, güvenli mimari ve kodlama teknikleri ile yazılmış ve herhangi bir yatırım gerektirmeyen bir klinik bilgi sistemidir. Sistem, Medula, TRDS ve Sağlık NET USVS (Ulusal Sağlık Veri Sistemi) uygulamalarını da içermektedir.

Sistem Diyalize özel bir yapıda tasarlanmış olup kullanıcı dostudur. Başlıca fonksiyonlar aşağıdaki gibi özetlenebilir;

  • Basit ve kullanışlı arayüz, hızlı Hasta Kayıt menüsü
  • Aylık Seans Planlama, Tüm hastaların aylık seansları işaretli günlere istendiği takdirde tek bir tuş ile otomatik dağıtılabilir, Aktif rapor belirlendiği takdirde işlem talepleri aynı rapor üzerinden yapılır. Kullanıcı her seans için rapor, doktor seçmek zorunda kalmaz, bu işlemleri toplu halde yapabilir.
  • Hastalar için toplu veya tek tek provizyon alımı
  • Tüm menülere kolay ve hızlı erişim
  • SGK tarafından fatura süreçlerinde zorunlu istenen tüm listelerin yanı sıra hasta, cihaz, seans listeleri (Aktif, pasif hasta listeleri ) CRM istatistikleri, hasta epikriz raporları gibi klinik için yararlı raporlar
  • Parametrik olarak hazırlanmış laboratuar hizmet paketleri
  • CRM Modülü( Sms ile, doğumgünü ve yılbaşı gibi özel günleri kutlama, seans günleri hatırlatma veya istenen herhangi bir mesajı toplu veya tek tek hastalara iletme )
  • Sistemimizi kullanan kliniklerin hasta ve laboratuar bilgilerinin TRDS istatistik programına online aktarımı
  • 7/24 Teknik destek ve mesaj sistemi ile online sorun bildirimi
  • ...
DiyalizNET USVS

Sistem Diyalize özel bir yapıda tasarlanmış olup kullanıcı dostudur. Başlıca fonksiyonlar aşağıdaki gibi özetlenebilir;

USVS Sağlık Net Entegrasyonu, Diyaliz Merkezleri için henüz zorunlu hale getirilmemiş olan bu uygulama Sağlık Bakanlığı tarafından test aşamasındadır. Uygulamaya geçilmesi ile birlikte seans ve laboratuar verilerinin Sağlık Bakanlığı’na gönderilmesi zorunlu hale gelecektir. DiyalizNet’te USVS veri setlerini sisteme entegre edilmiş olup Sağlık Nete çalışmalarımız tamamlanmıştır.(bilgi için info@diyaliznet.com )

TRDS (Türk Renal Data Sistemi)

Diyaliz hizmetlerinin tedavi kalitesinin korunması ve geliştirilmesi çalışmalardan biri de TRDS programıdır. Üye merkezler KT/V, URR gibi değerleri otomatik olarak hesaplandığı bu programdan her ay TRDS grafik ve listelerini alabilmektedir. Ayrıca sistemimizi kullanan Diyaliz merkezlerin tüm verilerinin online transferini yapmaktayız.