Kullanıcı adımı hatırla


Müşteri Hizmetleri
0 212 483 74 36
0 212 483 74 37

Diyaliz Klinik Bilgi Yönetim Sistemi

Basit ve kullanışlı arayüzüyle güvenli veri girişi

DiyalizNet geniş kullanıcı kitlesiyle kendini kanıtlamış, Türkiye’nin hemen hemen tüm şehirlerinde diyaliz merkezleri tarafından kullanılan güvenli mimari ve kodlama teknikleri ile yazılmış ve herhangi bir yatırım gerektirmeyen bir klinik bilgi sistemidir. SGK Medula faturalandırma işlemlerinin yanı sıra hasta tıbbi süreç takibi, CRM modüllerini içermektedir. Diyaliznet Medula, TRDS ve Sağlık NET USVS (Ulusal Sağlık Veri Sistemi) uygulamalarını da içermektedir.

Programımıza geçmek istediğiniz takdirde hangi programı kullanırsanız kullanın web tabanlı yada normal windows programı olan versiyonlarımızdan birini seçtikten sonra veri kaybı olmadan aynı gün içerinde kaldığınız yerden çalışmaya devam edebilirsiniz. Aktarım için hasta bilgileri, seans bilgileri, rapor bilgileri vs. gerekmez, zahmetsizce DiyalizNet'i kullanmaya başlayabilirsiniz.
Üstelik size ek bir maliyet getirmemesi için diğer tüm programlardan geçişte mevcut sözleşmeniz süresince programımızı ücretsiz kullanabilirsiniz.


Lütfen ayrıntılı bilgi için bizi arayınız

Türk Renal Data Sistemi(TRDS)

Hızlı ve doğru grafiksel istatistikler

Diyaliz hizmetlerinin tedavi kalitesinin korunması ve geliştirilmesi amacı ile yaptığı çalışmalardan biri de TRDS programıdır. Üye merkezler, KT/V, URR gibi değerleri otomatik olarak hesaplandığı bu programdan her ay TRDS grafik ve istatistik listelerini alabilmektedir. DiyalizNet iki yıldır bu sistemi sorunsuzca yönetmektedir ve geliştirmektedir. Ayrıca sistemimizi kullanan diyaliz merkezlerin tüm verilerinin TRDS transferini online yapmaktayız.

Lütfen ayrıntılı bilgi için bizi arayınız
Firmamızdan Haberler
      Fresenius A.Ş. ile ortak yapılan çalışmalarda Fresenius merkezlerinin laboratuar ortamındaki verilerinin TRDS sistemimize entegre olarak çalışması ve Fresenius'un Almanyadaki serverlarına bu verilerin online olarak aktarılması sağlanmıştır.
      DiyalizNet müşterilerilerimizin TRDS sistemine veri girişini kolaylaştırmak amacı ile DiyalizNet ve TRDS programlarının birbirine entegre olarak çalışması için gerekli düzenlemeler yapılmıştır.
     Çok yakın zamanda zorunlu hale gelecek olan Sağlık Bakanlığının belirlediği yeni sağlık veri standardı HL7 standartları için entegrasyon çalışmalarımız bitmiştir. Ürünlerimize, sağlık verilerini bakanlığa HL7 standardında yollayabilme özellikleri eklenmiştir.
Teknik Destek
Ürünlerimizle ilgili hertürlü sorununuz da bizi arayın. Sorunlarınızı birlikte çözelim.